צור קשרנווט אלינוחייג אלינו

אודות

יהל מהנדסים החלה את פעילותה בשנת 1978 ע"י המייסד והבעלים – המהנדס דוד עובדיה. במהלך השנים רכשה החברה ניסיון רב בתכנון, פיתוח, ניהול ובקרה של פרויקטים הנדסיים מורכבים, תוך הקפדה על איכות, אמינות ומקצועיות.

עיקר גאוותה של החברה הוא על מעורבותה בפרויקטים לאומיים שעיצבו את פני המדינה, ביניהם: הקמת יישובים חדשים והרחבת הקיימים – בהיקף של עשרות אלפי יחידות דיור, הקמת מוסדות רפואה והשכלה גבוהה, הפיכת שטחים מוזנחים לפארקי תעשיה מטופחים, תכנון וביצוע פרוייקטי תחבורה מרכזיים, פיתוח הנגב והערבה ועוד.

כיום מונה החברה כ-50 עובדים, רובם הגדול מהנדסים אשר עובדים בה כבר שנים רבות ומהווים את השדרה המקצועית. פעילות החברה מתנהלת ממשרדיה בתל אביב.

בשנת 1997 הוסמכה החברה ע"י מכון התקנים הישראלי לתקן האיכות 9000ISO , הסמכה המהווה אות נוסף ליכולותיה הגבוהות ולמחויבותה להעניק ללקוחותיה את השרות הטוב ביותר.

חוג לקוחותיה של יהל מהנדסים כולל גופים ממלכתיים וציבוריים בלבד, ובהם משרד הבינוי והשיכון, משרד התמ"ת, נתיבי ישראל, נת"ע, רשות מקרקעי ישראל, חברת כביש חוצה ישראל, נתיבי איילון, עיריות, מועצות מקומיות ועוד.

לצד מתן שרותי הנדסה לגופים אלו, זכתה החברה למעמד של חברה מנהלת ומתכננת מטעם רשות מקרקעי ישראל, מטעם משרד הבינוי והשיכון ומטעם משרד התמ"ת. משמעות הדבר הינה כי החברה מקבלת לאחריותה הניהולית והתקציבית פרויקטים שלמים, והיא זו המבצעת את ההתקשרות עם נותני השרות השונים – משלב התכנון ועד ההקמה.

הימנעותה העקרונית של החברה ממתן שרות ללקוחות פרטיים מעמידה אותה באופן עקבי לצד גורמי הממסד ומבטיחה את שמירת האינטרס הציבורי לאורך כל הדרך.

צוות החברה

מנכ"ל – דוד עובדיה

מייסד החברה ומנהלה מיום הקמתה, בוגר הטכניון בהנדסה אזרחית משנת 1969. דוד עובדיה החל את דרכו כמנהל בחברת מהנדסים בבאר שבע, אשר עסקה, בין השאר, בתכנון פריסת צה"ל לאורך קו ההפרדה בסיני. לאחר כעשר שנים, חלקן בתפקיד המהנדס הראשי של החברה, פנה להקים את חברת יהל מהנדסים. דוד עובדיה הוא המוביל את חזון החברה להוות גורם מוביל בתחומה, והוא מעורב מקרוב בכל אחד ואחד מהפרויקטים שבביצועה, תוך הסתמכות על ניסיונו הרב.

סמנכ"ל – איתי עובדיה

בוגר הטכניון בהנדסה אזרחית משנת 1995. איתי עובדיה הצטרף לחברה בשנת 1990 ומייצג את דור ההמשך של החברה המשפחתית, כשהוא מביא עמו טכנולוגיות ושיטות עבודה עדכניות המסתמכות על ניסיונו רב השנים בפרויקטים בהיקפים כספיים רבים ובעלי מורכבות תכנונית